GİZLİLİK İLKELERİ

Telmar Iletişim Hizmetleri A.Ş. , ziyaretçilerinin ve kayıtlı üyelerinin gizliliğine saygı göstermeyi taahhüt etmektedir. Bu gizlilik bildirgesi, sitemize bağlandığınızda veya üye kaydı yaptırdığınızda kişisel bilgilerinizin tarafımızdan nasıl kullanılacağını belirtir.
Bu gizlilik presiplerine uymayan bir uygulama gördüğünüzde lütfen aşağıdaki adrese bildiriniz.

Telmar Iletişim Hizmetleri A.Ş.
Adres: TTM2 No:163
Tel: +90 2227200
E-Mail:info@telmar.com.tr

- Kullanıcı adı ve şifre ile girilen üye hesapları ve bilgileri sadece kullanıcıya aittir ve sadece kullanıcı adi ve şifre ile ulaşılabilir.

- Ziyaretçilerimizin ve kayıtlı kullanıcılarımızın gizliliği uluslararası yasa ve kurallar çerçevesinde korunmaktadır

- Bu sitedeki bilgiler bayi ve müşterinin firmamıza verdiği cari hesap bilgilerdir. Buradaki kendi bilgilerinde yanlışlık ve tutarsızlık gören bayi info@telmar.com.tr adresine mail gönderebilir ve firmamız muhasebe servisi ile +90 2227200 üzerinden iletişime geçip bilgilerini güncelleyebilir.

- Hiç bir kullanıcı, bayi kendi alt bayisi ve müşterisi haricinde başkasının bilgilerine ulaşmaya yetkili değildir.

- Ziyaretçi, Kullanıcı, Bayi kendisinin haricinde başka firma bilgilerini ulaşmaya çalışması , elde etmesi durumunda hukuki sorumluluk altına girer. Kendisi ile ticari ilişki varsa bu ilişki kesilir (bayi ise bayilikten atılır). İlgili güvenlik birimlerine bildirilir ve hukuki yollara başvurulur.

- Sitemizde ve online ödeme sistemimizde kullanıcının kredi kartı bilgileri alınmamakta ve saklanılmamaktadır, sadece kullanıcı ip adresi,ödeme bilgileri tutulmaktadır.

Telmar Iletişim Hizmetleri A.Ş.